Bedensel Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası Samsun’da Başladı

0 0

Okul Sporları Yıldızlar ve Gençler Bedensel Engelliler Türkiye Yüzme şampiyonası Samsun’da başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Okul Sporları Daire Başkanlığının 2022 yılı faaliyet programında yer alan Bedensel Engelliler ve Görme Engelliler Yıldızlar ve Gençler Kategorisi Yüzme Türkiye Şampiyonasına 17 ilden 90 sporcu katıldı. Samsun Atakum Olimpik Yüzme Havuzunda düzenlenen müsabakalarda sporcular dereceye girmek için mücadele etti.

Müsabakalar öncesi konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, tüm sporculara başarılar diledi. Kategorilerinde derece alan sporculara madalyalarını Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, Atakum Olimpik Yüzme Havuzu Tesis Amiri Gökhan Karakuş, hakemler ve antrenörler takdim etti. (AA)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content