Çankırı’da Evde Eğitim Alan Engelli Öğrencinin Karne Heyecanı

Çankırı’da evde eğitim gören bedensel engelli 3’üncü sınıf öğrencisi Cemre Özkan, karnesini İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ün elinden aldı.


Örgün eğitime devam edemediği için evde eğitim alan 3’üncü sınıf öğrencisi Cemre Özkan, karne heyecanını evinde yaşadı. Evdeki karne törenine İl Milli Eğitim Müdürü Öztürk katıldı. Öztürk, karneyi teslim ettikten sonra yaptığı konuşmada, “Zorunlu eğitim çağında olan ancak özel gereksinimleri nedeniyle örgün eğitimine devam edemeyen öğrencilerimize evde eğitim hizmeti sunulmaktadır. İlimizde evde eğitim hizmetinden 2022-2023 eğitim öğretim yılında 7 öğrencimiz yararlanmaktadır.

Karnelerin dağıtıldığı bu özel günde bizler de bu hizmetten faydalanan sevgili öğrencimiz Cemre Özkan’ı evinde ziyaret ederek karnesini vermek istedik. Evde eğitim hizmetinden faydalanan değerli öğrencilerimize başarılar diler, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren ve destek olan yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize, çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen paydaşlarımıza teşekkür ediyor; sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi yaşanmasını temenni ediyorum” dedi. (DHA)

Loading

Skip to content