23/05/2024

Çekmeköy Belediyesinden Online EKPSS Kursu!

2022 Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı (2022-EKPSS), 24 Nisan 2022 tarihinde uygulanacaktır.

Sınava başvurular, 27 Ocak – 15 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Çekmeköy Belediyesinden Örnek Hizmet

İstanbul Çekmeköy Belediyesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına hazırlanan memur adaylarına yönelik online ortamda Tarih, Türkçe, Matematik, Coğrafya ve Vatandaşlık derslerini canlı yayında vermeye başladı.

Dersler Web Tv Üzerinden Yayınlanıyor

EKPSS kursuna katılmayan öğrenciler; dersleri belediye web tv üzerinden izleyebilecekler. Hafta içi her gün saat 19:00’da başlayacak yayınlara Türkiye’nin her yerinden www.cekmekoybelediyesi.tv adresinden ve www.cekmekoy.bel.tr adresinde yer alan Çekmeköy Web Tv sekmesinden ulaşılabilecek.

Kursa katılan kursiyerlerden Erhan Adıyamanlı, “Öncelikle bu programı yapan herkese teşekkür ederim. Hedeflerimiz ve kariyerimiz için bize güzel imkan sağlıyorlar. Öğretmenlerimizden müdürlerimizden hepsinden memnunuz. Burada KPSS için ders alıyoruz, 24 Nisan’da sınavımız var. İmkanlar çok iyi hepsinden Allah razı olsun.” diye konuştu.

Kursiyerlerden Neriman Çataloğlu ise “Öncelikle Belediyemize böyle bir imkan sunduğu için çok teşekkür ederiz. Eksik konularımız vardı, Belediyemizin desteğiyle hocalarımız çok yardımcı oldu. Kursumuz ücretsiz ve çok memnunuz. Hocalarımız çok iyi, anlamadığımız konuları tekrar ediyorlar, bizlere yardımcı oluyorlar. Ücretsiz kurs ve döküman desteği için Çekmeköy Belediyemize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Loading

Skip to content