Engelli Çocuklar İçin Sünnet Düğünü Gerçekleştirildi

0 0

Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesinin organizasyonu ve hayırseverlerin desteğiyle kentteki bir düğün salonunda yapılan sünnet düğününde, çocuklar yakınlarıyla konfeti ve meşaleler eşliğinde sahneye geldi.

Etkinliğe katılan Kütahya Valisi Ali Çelik ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, sünnet olan çocukları tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.

Çelik, burada yaptığı konuşmada, böylesine güzel bir programa davet edilmiş olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Düğün programının yapılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Çelik, “İyi günlerde hep beraber olabilmek çok kıymetli. Sevinçler paylaşıldıkça artıyor. Hayat bir arada olundukça güzelleşiyor. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Evlatlarımızın acısını göstermesin.” ifadesini kullandı.

Programda konuşan Erenler de sünnet düğününün hayırlı olmasını diledi.

Konuşma ve ikramların ardından sünnet olan engelli çocuklar ile yakınları çalınan müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Davetliler tarafından verilen hediye ve takılar ise daha sonra çocuklar arasında eşit bir şekilde pay edileceği bir kutuda toplandı. (AA)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content