24/06/2024

Engelliler Derneği ve Bakım Merkezi Aşure Programı Düzenledi

Kırıkkale’de Ak Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı ve Kadın Kolları Başkanı Özden Temoçin birlikte Kırıkkale Engelliler Derneği ve Bozdemir Bakım Merkezi’nin düzenlediği aşure programına katıldılar. Etkinlikte, engellilere yönelik düzenlenen özel bir etkinlikle dayanışma ve sevgi dolu bir gün geçirildi. Aşure programına katılan siyasi temsilciler, engelli bireylerle yakından ilgilenerek onlarla bir araya geldi. Programa katılanlar, güzel bir atmosferde bir araya gelerek aşure tatlısını birlikte paylaştılar.

Bu tür etkinliklerin, engelli bireylerin sosyal hayata katılımını teşvik etmeye yönelik olduğu ve toplumun tüm bireyleriyle kucaklaşmayı amaçladığı belirtildi. Aşure programının düzenlenmesinde emeği geçenlerden Mehmet Emin Erkoç ve Zühtü Bozdemir, etkinlikte gösterdikleri özveri ve organizasyonları için teşekkür edildi. Bu tür etkinliklerin, engelli bireylerin toplumda daha iyi ve eşit bir şekilde yer almalarına katkı sağladığı ve onların haklarının daha iyi anlaşılmasına yardımcı olduğu ifade edildi.

Ak Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı ve Kadın Kolları Başkanı Özden Temoçin, aşure programında engelli bireylerle samimi bir şekilde sohbet ederek onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinlediler. Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir yaklaşımla çalışmalarına devam edeceklerini belirten siyasi temsilciler, engelli bireylerin haklarına sahip çıkmak ve onlara daha iyi yaşam koşulları sağlamak için çaba harcayacaklarını ifade etti.

Engelliler derneği ve bakım merkezinin düzenlediği aşure programı, dayanışma ve sevgi dolu bir ortamda gerçekleşerek etkinliğe katılanların olumlu enerjilerini yansıttı. Toplumun tüm bireylerinin bir arada olduğu bu tür etkinliklerin, toplumsal farkındalığı artırdığı ve engelli bireylere olan destek ve saygının güçlendirilmesine katkı sağladığı belirtildi. (İl Gazetesi)

Loading

Skip to content