24/05/2024

İftar Yemeğine Engelli ve Engelli Ailelerini Konuk Etti!

6 Nisan 2022 tarihinde düzenlenen iftar yemeğine Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Muammer Çoban, Ak Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Engin Böcekkıran, Ak Parti ilçe Başkanı Gökhan Ulusu, MHP ilçe Başkanı Halil Bozoğlu, CHP İlçe Başkanı Ender Teke, İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Kaya, Saadet Partisi İlçe Başkanı Yakup Yıldırım, Demokrat Parti İlçe Başkanı Baki Bekâr, Kurum Müdürleri, Muhtarlar ve Orhangazi Sakatlar Derneği Başkanı Emrullah Akçay katıldı.

Hem engelli ve engelli aileleri tarafından hem de Orhangazi kurum ve kuruluşların Başkan ve temsilcileri tarafından geniş ilgi gören iftar organizasyonu Kuran okunmasının ardından dualarla başladı. İftar yemeğinde bir konuşma yapan Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı İlgiden dolayı bütün katılımcılara teşekkür etti.

Engelli hemşehrilerimize ilişkilerimizde engel yoktur: organizasyonda kısa bir konuşma yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “bizler her zaman engelli hemşerilerimizle bir arada olduk. Onların dertlerini dinleyip sorunlarını halletmeye çalıştık. Bizim engelli hemşehrilerimize ilişkilerimizde engel yoktur”  diyen Başkan Aydın sözlerini katılımdan dolayı teşekkür ederek tamamladı.

Orhangazi Sakatlar Derneği Başkanı ve Orhangazi Belediyesi engelliler koordinasyon merkezi koordinatörü Emrullah Akçay’ın da teşekkür konuşması yaptığı iftar buluşması engelli ve engelli yakınlarının Başkan Aydınla sıcak diyaloglarının ardından sona erdi.

Orhangazi belediyesinden alınan bilgiye göre kentin değerleriyle iftar buluşmalarına devam edilecek. (Bursahakimiyet.com)

Loading

Skip to content