21/05/2024

Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil Edildi

Bugün Meteoroloji genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan haritada 33 ilde kar yağışları bekleniyor. Pek çok ilde bu gece yarısı ve sabaha karşı okulların tatil edilmesi bekleniyor. Bazı il ve ilçelerde ise kar tatili haberi çoktan geldi.

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:”Süleymanpaşa ve Şarköy ilçelerimizde 9 Ocak Salı günü temel eğitim ve ortaöğretim okullarında taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz için eğitim öğretime öğleden sonra, Malkara ilçemizde 9 Ocak Salı günü taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz için eğitim-öğretime öğleden sonra ve 10 Ocak Çarşamba günü resmi ve özel tüm temel eğitim ve ortaöğretim okullarımızda 1 gün süreyle, Muratlı ilçemizde resmi ve özel tüm temel eğitim ve ortaöğretim okullarımızda 9 Ocak Salı günü öğleden sonra ve 10 Ocak 2024 Çarşamba günü 1 gün süre ile tatil edilmiştir.”

Çanakkale’nin bazı ilçelerinde eğitim öğretime ara!Biga, Lapseki, Yenice, Çan ve Gelibolu’da taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için öğleden sonra eğitim öğretime ara verildi. (mebpersonel.org)

Loading

Skip to content