Manisa Valiliği, Engellilere İftar Yemeği Düzenledi

0 0

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, düzenlenen iftar programında engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile bir araya geldi.

Polis Evinde Vali Yaşar Karadeniz, Eşi Zehra Karadeniz, Vali Yardımcısı Mesut Eser, engelli vatandaşlarımız ve ailelerinin katıldığı iftar programında akşam ezanın okunmasıyla dua edilerek oruçlar açıldı.
Pandemi sonrası Ramazan Ayında engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yaşar Karadeniz, “Engellilik sadece engelli bireylerimizin ve ailelerinin değil tüm toplumumuzun ortak çabasını gerektiren bir husustur. Toplum olarak sizlerin çaba ve gayretinin farkında olmalı, sizlerin günlük yaşamınızı kolaylaştırmalı ve hayat standartlarını yükseltmeliyiz. Devlet olarak bizler her zaman engelli bireylerimiz ve ailelerinin yanındayız. Davetimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, yapılan iftar sonrası engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile sohbet ederek hatırlarını sordu. 

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content