Manisa Valisi, Engelli Bireylerle Piknikte Bir Araya Geldi

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, engelli bireylerimiz ve aileleriyle Spil Dağı Milli Parkında düzenlenen piknikte bir araya geldi. Programda gerçekleştirilen etkinlik ve yarışmalarla engelli bireylerimiz ve aileleri gönüllerince vakit geçirdi.

Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, engelli bireylerimiz ve aileleriyle,  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinasyonunda, Spil Dağı Milli Parkında düzenlenen piknikte bir araya geldi.

Halat çekme yarışması, sandalye kapma yarışması, şarkı yarışması ile ahşap boyama ve batik boyama atölye etkinlikleri ile gönüllerince vakit geçiren engelli bireylerimiz ve aileleri, Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz’e ve etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Manisa Gündüz Bakımevinden hizmet alan 88 engelli birey ve ailesi ile Manisa’da faaliyet gösteren derneklerden 66 engelli birey ve ailesi olmak üzere 144 vatandaşımızın katıldığı piknikte engelli bireyler ve aileleri ile yakından ilgilenen Vali Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz onların talep, isteklerini dinledi, onlarla birlikte yapılan etkinliklere katıldı.

Yapılan çalışmalarla engelli bireylerimiz ve ailelerinin her alanda yaşamlarını kolaylaştırmaya önem verdiklerini söyleyen Vali Karadeniz, hem engelli bireylerin hem de ailelerinin doğayla iç içe güzel vakit geçirmeleri amacıyla Spil Dağı Milli Parkında piknik programı gerçekleştirdiklerini belirterek, programa katılanlara teşekkür etti.

Loading

Skip to content