Öğrencilerden Engelli ve Yaşlılara Bakım Hizmeti

0 0

Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanında eğitim alan kalfa adayları 11. sınıf öğrencileri, Trakya Bakım Merkezi’nde kalan yaşlı bireylere kişisel bakım hizmeti verdi.

Daha önce de yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi, yaşlılara ve engellilere yönelik ücretsiz hizmetlerine devam ediyor.

Çerkezköy Özel Trakya Bakım Merkezi Sorumlu Müdürü Feriha Aydoslu, deprem nedeniyle kurumlarına nakli gerçekleşen yaşlılar ile kurumda bakım altında olan yaşlı ve hastaların saç, sakal ve yüz bakımlarının yapılması talebinde bulundu.

Bunun üzerine Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Seyitoğlu ve Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Öğretmeni Zehra Jülide Kozuva öncülüğünde, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri 11. sınıf erkek ve bayan Sınıf öğrencileri Trakya Bakım Merkezi’ne geldi.

Burada öğrenciler, merkezde bakım altında kalan yaşlı ve engelli bireylerin kişisel bakımlarını yaptı. Trakya Bakım Merkezi yönetimi, Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti. (cerkezkoybakis.com)

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content