0 0

Ramazan Bayramı 30 günlük oruç ibadetinin yerine getirildikten sonra Müslümanların mükafatlandırıldığı özel bir bayramdır. İslam inancına göre yılda 2 kutsal bayramdan birisi olan Ramazan Bayramı’nda yapılacak ibadetler de bu anlamlı dönemi en iyi şekilde geçirmek isteyen kişiler tarafından önem arz ediyor. Peki, Ramazan Bayramı sabahı okunacak dua nedir? İşte Ramazan Bayramı sabahı okunacak dualar…

RAMAZAN BAYRAMI SABAHI OKUNACAK DUA!

Bu bayram sabahı hürmetine; ortak evimiz olan dünyamızı savaşlarla, işgallerle, katliamlarla, açlıklarla milyonların inlediği bir enkaz olmaktan kurtar!

Rabbimiz! Şu mübarek Bayram sabahında gazabından rızana; cezandan affına sığınıyoruz. Bizleri affeyle; tövbeleri kabul edilip, günahları bağışlananlardan eyle!

Bu mübarek bayram sabahında camimizde “âmin” “âmin” diye nidada bulunan bütün cemaatimizin cümle geçmişlerinin ruhlarına hediye ediyoruz, cümlesini hissedar eyle Allah’ım!

Engellininsesi.net ailesi olarak Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content