Yenimahalle Özel Gönüllere Halk Eğitimi Merkezinin Açılması

1 0

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Ankara ili Yenimahalle ilçesi Ata Mahallesi 3772. Cad. No:18/A adresinde bulunan Yenimahalle Özel Eğitim Uygulama Okulunun kullanılmayan A Blok bölümünde özel eğitime ihtiyacı olan bireylere yönelik Yenimahalle Özel Gönüllere Halk Eğitimi Merkezi açılmıştır.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce yapılan değerlendirme sonucunda, ilçe nüfusunun 700.000’in üzerinde ve çok geniş bir alana sahip olması sebebiyle öncelikle özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin hayat boyu öğrenime katılımlarının sağlanması ve bunun yanında diğer yaygın eğitim faaliyetlerinde de kullanılması amacıyla halen boş durumda bulunan binada ilçede ikinci bir Halk Eğitimi Merkezi açılmıştır.

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content