Usulsüz Engelli Raporu Operasyonunda 91 Kişi Gözaltına Alındı!

0 0

Kocaeli merkezli 6 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, rüşvet karşılığı usülsüz engelli raporu hazırladığı iddia edilen 91 şüpheli gözaltına alındı.

91 gözaltı!

Usulsüz olarak engelli sağlık kurulu raporu hazırlandığına ilişkin ihbar alan emniyet güçleri, çalışmalarını tamamlayıp, Kocaeli ile birlikte İstanbul, Sakarya, Tokat, Düzce ve Samsun’da eş zamanlı operasyon düzenledi. Belirlenen adreslerde yapılan aramalarda, suça konu yazışmaların bulunduğu ajandalar ile çok sayıda ilaç ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Operasyonda, aralarında 3 doktor ve 2 hemşirenin de olduğu 91 kişi gözaltına alındı.

Türkiye Tabipler Birliği Sessizliğini Kuruyor!

Üstlerine vazife olmayan siyasi her konuda açıklama yapan Türkiye Tabipler Birliği’nin, gerçek engelliler randevu bile alamazken, sahte raporlara imza atan doktorlar karşısındaki sessizliği sürüyor. (Yeniakit)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content