Acun Ilıcalı’dan İşitme Engelli Çocuklara Destek

0 0

Acun Medya’nın “Help Steps” uygulaması üzerinden yürüttüğü “Sessizliğime Kulak Ver” projesi kapsamında eğitim gören çocuklar “Acun Medya Ofis”ini ziyaret ederek çalışanlarıyla bir araya geldiler. Proje kapsamında 400 milyon adımı aşmalarına destek olan çalışanlarla keyifli aktiviteler yaparak eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Cep telefonlarıyla “Help Steps” uygulamasını ücretsiz olarak indiren herkesin dahil olabileceği projede kullanıcılar her günün sonunda o gün attıkları adımları “Çocuk Eğitim Derneği” (ÇED) için biriktiriliyor. Atacağınız her adım “Çocuk Eğitim Derneği”ndeki (ÇED) 0-6 yaş Işitme Engelli çocukların eğitimine destek oluyor. (Hürriyet)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content