Batman Valisi Ataması Yapılan Engelli Personele Ziyaret

0 0

Batman Valiliğinden ataması yapılan engellilere ziyaret gerçekleştirdi. Batman Valisi Hulusi ŞAHİN ve Eşi Ebru ŞAHİN, devlet koruması altında Batman Engelsiz Yaşam Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde yaşayan 2021 yılında yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) ile ataması yapılan Mutlu TÜZMEN ve Habibe SEZGİN’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Vali Hulusi Şahin ve Eşi Ebru ŞAHİN, Batman Özel Eğitim Anaokulu’na atanan Mutlu TÜZMEN ve Batman Saadet Uçar Anadolu Lisesi’ne atanan Habibe SEZGİN’i çalıştıkları kurumlarda ziyaret etti.  TÜZMEN ve SEZGİN’i tebrik eden Valimiz, kendilerine başarılar dilediler.  Ziyaret sırasında Valimize; Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ümit ÇİÇEK ile İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN eşlik etti. 

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content