Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Engellilerle Buluştu

0 0

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde Kusursuz Kafe’de çalışan engelli bireylerle bir araya gelerek hem günlerini kutladı hem de birlikte pasta kesti. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde engelli bireylerle bir araya geldi. Düzce Belediyesinin AB projesi olan Kusursuz Kafe’ye giden Başkan Yardımcısı Kocaman, çalışan gençlerle pasta kesip sohbet etti.

Her bireyin engelli adayı olduğunu kaydeden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, “Bu özel günde belediyemizin açtığı Kusursuz Kafe’de çalışan kardeşlerimizi ziyaret etmek istedik. Karşılıksız sevginin ne olduğunu gösteren her zaman sevilmeyi hak eden kardeşlerimizin yanında olacağız. Bu bizim hem sorumluluğumuz hem de insanlık görevimizdir. 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü vesilesiyle down sendromlu bireyler ve değerli ailelerine sağlıklı huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum” diye konuştu.

PASTA KESİP PARMAK BOYASI YAPTILAR

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından getirilen yaş pasta kesildikten sonra çocuklar ile misafirler birlikte parmak boyası yaptı. Kusursuz Kafe’de çalışan bireylerin ziyaretlerden dolayı memnuniyetleri ise gözlerinden okundu.

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content