Engelli Bireyler Müftülük Pikniğinde Buluştu

0 0

Kayseri İl Müftülüğü Engelliler Koordinatörlüğü tarafından engelli vatandaşlar ve ailelerine yönelik piknik etkinliği düzenlendi.

Beştepeler Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen etkinlikte İl Müftüsü Yusuf Akkuş engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Müftüsü Akkuş, toplumun tüm kesimlerine ulaşma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “Kayseri İl Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü olarak engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Bu bağlamda bizlere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu tür programlarımız artarak devam edecek inşallah.” dedi.

Etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar ise “Bizler için hazırlanan bütün etkinlikler çok güzel. Piknik çok güzel bir ortam oluşturuyor, tanımadığımız insanlarla tanışıyoruz. Bizlere böyle hizmetleri getirenlerden Allah razı olsun. İyi bir hizmet, emeği geçen koordinatörlerimize ve özellikle de İl Müftüsü Yusuf Akkuş’a çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. (Diyanet Haber)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content