İşitme Engelliler Karate ve Taekwondo Şampiyonaları Başvuruları Başladı

0 0

Türkiye İşitme Engelliler Karate ve Taekwondo Şampiyonaları Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye İşitme Engelliler Karate Şampiyonası 11-12 Ocak 2022, Türkiye İşitme Engelliler Taekwondo Şampiyonası ise 13-14 Ocak 2022 tarihlerinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ve federasyonu işbirliği ile Gaziantep Talat Özkarslı Spor Salonunda yapılacaktır.

Şampiyonaların Yarışma bültenleri ve kayıt Formları ekte olup kayıt formlarının, bültende yer alan mail adreslerine en geç 07 Ocak 2022 tarihi saat 16: 00’a kadar gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen başvurular kabul edilmeyecektir.

Türkiye İşitme Engelliler Karate Şampiyonası

Yarışma Bülteni için tıklayınız.

Kayıt Formu için tıklayınız.

Türkiye İşitme Engelliler Taekwondo Şampiyonası

Yarışma Bülteni için tıklayınız.

Kayıt Formu için tıklayınız.

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content