Şehit Ailesi, Gazi ve Engelli Vatandaşlara Ev Ziyaretleri

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, İlk olarak Edirne’de şehit düşen Üsteğmen Ahmet Altın’ın ailesini ziyaret etti. Ziyarette; Vali İlhami Aktaş, Şehit Üsteğmen Ahmet Altın’ın Annesi Müslime Altın ve Babası Mustafa Altın ile bir süre görüşüp Şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anarak, Şehit Ailesine minnet duygularını iletti.
 
Ardından Vali İlhami Aktaş, Kıbrıs Gazisi Muharrem Koç’u evinde ziyaret etti.  Kıbrıs Gazisi Muharrem Koç ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, kahraman gazimize minnet duygularını ifade ederek, ailesiyle birlikte sağlıklı uzun ömürler temennisinde bulundu. Kıbrıs Gazisi Muharrem Koç, Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.
 
Ardından Vali İlhami Aktaş, Güzeltepe köyünde ikamet eden Kore Gazisi Mehmet Yaman’ı ziyaret etti. Kore Gazisi Mehmet Yaman’ ı evinde ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Kore Gazisi Mehmet Yaman ile bir süre görüşerek sohbet etti. Kore Gazisi Mehmet Yaman ve ailesine sağlıklı uzun ömürler temennisinde bulunan Vali İlhami Aktaş, bu ülkenin gazi ve şehitlere minnettar olduğunu ifade etti.
Kore Gazisi Mehmet Yaman, Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.
 
Son olarak Örenli Köyünde ikamet eden Görme ve Zihinsel engelli Naip Bulut’u evinde ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Naip Bulut’la bir süre görüşerek sohbet etti. Sağlıklı uzun ömürler temennisinde bulunan Vali İlhami Aktaş, engelli vatandaşımız Naip Bulut ile yakından ilgilenerek devletin engelli vatandaşların her zaman yanında olduğunu ifade etti.
 
Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretine, Bayramiç Kaymakamı Alper Taş, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Albay Sadi Akman, İlçe Emniyet Müdürü Coşkun Kaya, İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş Salih Albayrak da eşlik etti. (Boğaz Gazetesi)

Loading

Skip to content