Yıldırım İlçe Müftülüğünden Engelli Bireylere Destek

0
0 0

Bursa Yıldırım İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Yıldırım Şubesi Kadın Kolları tarafından engelli vatandaşlara yönelik tekerlekli sandalye desteği devam ediyor.

Bu kapsamda engelli vatandaşı ziyaret ederek tekerlekli sandalye desteğinde bulunan İlçe Müftüsü ve TDV Yıldırım Şube Başkanı Ahmet Durmuş, engellilerin bir gün değil her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Engelli vatandaşların toplumun vazgeçilmez bir parçası olduğunun bilincinde olduklarını vurgulayan Müftü Durmuş, “Hayırseverlerimizin desteğiyle TDV Yıldırım Şubesi Kadın Kollarımızın girişimleri ile bugün bir vatandaşımıza daha tekerlekli sandalye teslim ettik. Onların mutluluklarına şahit olmak bizleri de çok sevindiriyor. Bu mutluluğu yaşamamıza vesile olan gönüllü arkadaşlarımızdan ve hayırseverlerimizden Allah razı olsun.” dedi. (Diyanet Haber)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Skip to content