Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü, Bursa’da Kuruluşlarda İncelemelerde Bulundu

0 0

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan KOÇ, Bursa programı kapsamında, ASH İl Müdürü Muhammer DOĞAN ile birlikte Bursa Valisi Yakup CANBOLAT’ı makamında ziyaret etti.

Daha sonra Bursa’da engelli ve yaşlılarımıza hizmet vermekte olan kuruluşlarda incelemelerde bulunan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan KOÇ; ilk olarak Ali Osman Sönmez Huzurevi binasının tadilat sürecini yerinde görerek, ASH İl Müdürü Muhammer DOĞAN’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde hizmet alan büyüklerimiz ile bir araya gelen Uzm. Dr. Orhan KOÇ; onlarla sohbet etti. Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan KOÇ; Celal Sönmez Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde engelli bireylere yönelik verilen hizmetleri yerinde gördü ve değerlendirmelerde bulundu.

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content