İzmir İl Müftülüğü, Engellilere İftar Yemeği Düzenledi

0 0

İzmir İl Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü tarafından görme ve işitme engelli çocuklara yönelik iftar programı düzenlendi.

İftarda çocuklarla yakından ilgilenen İl Müftüsü Salih Sezik, “İftarımızı ve soframızı şereflendirdiğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizlere düşen en büyük görev, siz yavrularımıza destek olmaktır. Rabbim sizlerin duasını alabilmeyi nasip eylesin ve bizleri daha güzel günlerde ve iyi hizmetlerde buluştursun inşallah. Ne sorununuz olursa olsun bize gelin, destek olalım.” dedi.

İl Müftülüğü işaret dili eğitmeni Emine Arslan tarafından işaret diline çevrilen program, görme engelli Yusuf Ahmet Çelen’in yaptığı dua ile sona erdi. Program sonunda engelli çocuklara İzmir İl Müftülüğünce çeşitli hediyeler verildi. (Diyanethaber.com)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content