Kahramanmaraş’ta Engellilere Medikal Malzeme Desteği

0 0

Kahramanmaraş’ta engelli vatandaşlara danışmanlık hizmeti ve medikal malzeme desteği sağlandığı belirtildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde ve ilçelerde özel gereksinimli vatandaşları hanelerinde ziyaret ederek beyaz baston, hasta yatağı, akülü araba ve tekerlekli sandalye gibi medikal malzeme desteğinde bulunuyor. Sağlanan desteklerin kendileri için çok değerli olduğunu belirten özel gereksinimli vatandaşlar ve aileleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuba Gökçen, “Bugün de şehir merkezinde özel gereksinimli vatandaşlarımızı ziyaret ederek Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’ün selamlarını ilettik. Tekerlekli sandalyelerimizi ihtiyaç sahibi özel gereksinimli vatandaşlarımıza ulaştırdık” dedi. (Vitrinhaber)

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content