Engelli Merkezi’yle Her Ay 500 Bireye ve Ailelerine Hizmet Veriyor

0 0

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam eden Narlıdere Belediyesi’nin bünyesinde faaliyet gösteren ‘Engelli Merkezi’nde her ay 500 engelli birey ve ailelerine hizmet veriliyor.

Kurs ve etkinlikler ile engelli bireyler, yaşamın içinde aktif biçimde rol oynuyor. İlçedeki engelli tüm bireylerin yaşamına olumlu yönde dokunmak istediklerini belirten Başkan Engin, “Narlıdere’de engelleri kaldırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

Asım Bezirci Parkı içinde bulunan engelli merkezi, her Çarşamba düzenlenen ‘İletişim Günü’ kapsamında 10.00-13.00 saatleri arasında engelli bireylerin ailelerine danışmanlık yapıyor, stres yönetimi, diksiyon eğitimi desteği veriyor.

Loading

About Post Author

Miraç Dursun

Miraç Dursun, üniversite mezunu olup uzun yıllar boyunca engelliler alanında proje, etkinlik ve çalışmalara öncülük etti. 2011 yılından itibaren köşe yazıları, röportaj, sosyal medya editörlüğü, şiirler, farkındalık kısa filmleri, engelliler alanında hukuk çalışmaları ve makaleleriyle hizmetine devam etmektedir. Engellilerdostu.com - Ankara İl Temsilciliği (2019 / 2021) Anadolu34.com - Ankara İl Temsilciliği (2020 / Devam) Engellininsesi.net - Ankara İl Temsilciliği (2021 / Devam)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Skip to content